אודות ד"ר נוימן

 
 
ד"ר נוימן בעת טיפול בתינוק
               ד"ר נוימן בקליניקה
ד"ר יורם נוימן מפעיל מאז שנת 1980 קליניקה פרטית לילדים, הפועלת בהרצליה פיתוח בכל ימות השבוע. בעבודתו משלב ד"ר נוימן ניסיון עצום וידע קליני רב בשלוש התמחויות ותת-התמחויות מוכרות: רפואת ילדים, המטו-אונקולוגיה של ילדים והמטולוגיה של מבוגרים.

את שירותו הצבאי עשה ד"ר נוימן כרופא מוטס ומפקד גף רפואה בבסיס תל נוף, בדרגת רב סרן. בכל השנים מאז סיים את תקופת ההתמחות הוא עובד הן כרופא ילדים ראשוני בקליניקה פדיאטרית, והן כיועץ המטולוגי לקופות החולים ולהרצליה מדיקל סנטר. מאז שנת 1982 הוא משמש כרופא בכיר במרכז הרפואי ע"ש שיבא בתל השומר, המקדיש עצמו לעבודה הקלינית במחלקה ובמרפאה להמטו-אונקולוגיה של ילדים ומבוגרים צעירים.

כיום משמש ד"ר נוימן כסגן מנהל בכיר במחלקה להמטו-אונקולוגיה ילדים, וכמנהל המערך האמבולטורי (המרפאה ומעון היום) בתחום, בבית החולים לילדים על שם אדמונד ולילי ספרא בתל השומר.

 
לאורך שנות עבודתו הרבות בשיבא לקח ד"ר נוימן חלק גם בהוראה ובהדרכה של סטודנטים, אחיות ורופאים מתמחים. העבודה בבית החולים במקביל למרפאתו הפרטית מאפשרת לד"ר נוימן להתעדכן בכל המחקרים החדשים בתחום רפואת הילדים וההמטולוגיה, ולרענן את הידע המקצועי הרב שברשותו. בשנים האחרונות הוא משמש גם כרופא לילדי הדיפלומטים במחלקה הבינלאומית של הרצליה מדיקל סנטר.

במהלך כל השנים היה ד"ר נוימן חבר האיגוד ההמטולוגי הישראלי, חיפ"ק (החברה הישראלית לפדיאטריה קלינית), חיפ"א (החברה הישראלית לפדיאטריה אמבולטורית) והאיגוד הישראלי להמטו-אונקולוגיה ילדים, והוא משתתף בכנסים ובהשתלמויות של האיגודים הללו. בנוסף לכך, הוא נוסע למספר כנסים בין לאומיים בהמטולוגיה כללית ובאונקולוגיה מדי שנה, ואף מרצה בפורומים מקצועיים ובכנסים בארץ ובעולם. בשנים האחרונות משלב ד"ר נוימן בעבודתו גם שימוש ברפואה אלטרנטיבית, בדגש על הומיאופתיה, בה השתלם במשך שנתיים במסגרת אוניברסיטת בר אילן. 

 
 
 
 
 

 ד"ר נוימן מקבל את פרס שיבא לשנת 2015
לאחר 38 שנות עבודה בביה"ח מקבל ד"ר נוימן את הפרס המכובד והיוקרתי, בעת קבלת הפרס נכתב עליו:

שהוא היה הין ראשוני הרופאים שהבינו בתחילת שנות ה80 שסרטן בילדים שונה מסרטן במבוגרים, ולכן יש להפריד בין מקצוע המטולוגיה הכללית לבין המטו-אונקולוגיה ילדים.


ד"ר נוימן הוא קלינאי יוצא דופן שרבים למדו ממנו את רזי המקצוע ועד היום הוא ממשיך להיות מקור מוסמך לידע, הבנה, יכולת דיאגנוסטית נפלאה וכישרון להתוות טיפולים יוצאי דופן ויצירתיים.


הוא ניחן באישיות נפלאה ויכולת מדהימה ליצור קשר עם כל אנשי הצוות וכמובן עם הילדים החולים ובני משפחותיהם. לא אחת הוא מוצא את הדרך פתוח צוהר לליבו של ילד חולה הנמצא במצוקה גדולב, כשאר טובי העובדים הסוציאלים והמרפאים באומנות ובמוזיקה אינם מצליחים לחדור לשם

 
 
 
 
 
 
 

ד"ר נוימן מקבל עובד מצטיין לשנת 2000 כרופא סגן מחלקה בכיר בשיבא
במשך שנים רבות ד"ר נוימן משמש גם כסגן מנהל מחלקה בכיר במחלקת המטואונקולוגיה ילדים, ומנהל השירות האמבולטורי האחראי על התפקוד השוטף של המרפאה.

מסירותו של ד"ר נוימן לעבודה היא אין סופית, הוא נכון לעזור ולסייע ככל שיוכל בכל שעות היממה, מתעדכן באופן שוטף בידע הרפואי הרב ונחשב בר הסמכה ראשון במעלה האונקולוגיית ילדים בארץ.

ד"ר נוימן מקדיש את חייו לילדים, בעל אישיות יוצאת דופן בקהילת הרופאים בארץ. הוא משלב ידע רב, חוכמה רפואית יחד עם אנושיות, טוב לב והבנת צרכי החולים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
במהלך שנות פעילותו המרובות במרפאתו בהרצליה, הפך ד"ר נוימן לגורו של אימהות האזור בכל הנוגע לבריאות ילדיהן. הוא זכה לגדל דור שלם של ילדים, וכיום הוא משמש כרופא לילדיהם. שמו של ד"ר נוימן מוכר גם מחוץ לאזור, ואנשים מגיעים אליו להתייעצויות מכל רחבי הארץ ואף מחו"ל.

המרפאה של ד"ר נוימן מציעה להורים ולילדיהם יחס חם ואישי, אוזן קשבת ואווירה ביתית. המרפאה דואגת לכל צורכי המשפחה הצעירה, ומספקת מסגרת מקיפה המעניקה את השירותים הבאים:
• שירותי טיפת חלב (כולל חיסונים ומעקב התפתחותי)
• אבחונים למחלות שונות ודרכי הטיפול בהן
• ייעוץ תזונתי

המרפאה משמשת בית למשפחות דוברות שפות שונות, ומעמידה לרשותן צוות מקצועי ואדיב, הדובר עברית, אנגלית, גרמנית וצרפתית. מבקרים בעלי ביטוחים משלימים, כגון כללית מושלם, מכבי מגן וביטוח משלים של קופת חולים מאוחדת, יכולים לקבל החזרי תשלום על  הביקורים במרפאה בהתאם לתנאי הקופה, וכנ"ל לגבי ביטוחים פרטיים.
 
 
 
 
 
תינוק במרפאה
 
 
 
 
 
 
 
תינוק במרפאה
 
 
 
עם האדמור מויז'ניץ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
המרפאה של ד"ר נוימן מבחוץ
 
 
 
המרפאה של ד"ר נוימן בהרצליה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
באירוע של עמותת להושיט יד עם יובל המבולבל
 
 
 
עם נשיא עזר ויצמן ז"ל
 
 
 
 
 

טסט